Moneyexpress veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud meie kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Loe lähemalt.
SAIN ARU

Finantsettevõte ME Company

Finantsettevõte
Me Company OÜ

Paysera EST

KoronaPay

 

 

KoronaPay kiirülekanded laialdase teeninduspunktide võrguga Venemaal ja SRÜ riikides.


KoronaPay ülekanded (Venemaal ja SRÜ riikides kaubamärgi Koronapay all) –  kohesed ülekanded ilma arvet avamata, kusjuures ülekandeid saab teha ükskõik millises 50 tuhandest teeninduspunktist Venemaa, SRÜ riikide, samuti teiste riikide territooriumil või internetis.

Ülekande kiirus on enamikul juhtudel vaid mõni minut alates saatmise hetkest.
Ülekande tüüp: aadressita saatmine ühe linna piires. Ülekanne on saadaval saaja linna kõikides KoronaPay klienditeeninduspunktides.
Ülekande limiidid: saamine/saatmine kuni 8 000 eurot päevas ühe kliendi kohta.
Ülekande valuuta: EUR 
Ülekande unikaalse koodi struktuur: 9 numbrit.
Teeninduspunktid asuvad 26 riigis üle maailma. 
KOMISJONITASU: alates 4,50%, miinimum 5,00 EUR*

* Tariif kehtib ülekande puhul Venemaale, Iisraeli,  Rumeeniasse, Tšehhi, Türki, Aserbaidžaani, Valgevenesse, Gruusiasse, Kasahstani, Kõrgõzstani, Moldovasse, Tadžikistani ja Usbekistani.

Ülekande liikumist on võimalik kontrollida online Koronapay teeninduse saidil ööpäevaringselt või tasuta mobiilirakenduses (saadaval allalaadimiseks veebipoest AppStore ja Google Play Market, 6+).

Kiirülekande saatmiseks Lätist peab saatja näitama saaja nime (sealhulgas isanime, kui seda kasutatakse), täpselt nii, nagu on näidatud saaja isikut tõendavas dokumendis, samuti tuleb näidata kiirülekande sihtriik ja linn.  Saaja peab valima vastavas linnas KoronaPay klienditeeninduspunkti.  

KoronaPay eelised

· Kiirülekande väljamakse ja saatmise limiit on 8 000 eurot.

· Üle 40 000 klienditeeninduspunkti 26 maailma riigis.

· Üks kõige parema hõivatusega SRÜ riikides ja Vene Föderatsioonis – laialdane 550 pangast ja finantsasutusest koosnev infrastruktuur.

Koronapay makseteeninduse süsteem pakub oma klientidele mugavaid, kättesaadavaid ja turvalisi finantsteenuseid. Iga päev kasutavad Koronapay teenuseid miljonid inimesed Venemaal, SRÜ riikides, aga ka paljudes teistes riikides.

Raha saatmine ja saamine, summa tasumine krediidi kustutamise arvele, mis on vormistatud VF ükskõik millises pangas, pangakaardi summa suurendamine, soodsa kursiga valuutavahetus – need kõik on Koronapay teenused.

Koronapay’l on mitte ainult mugav ja laialdane teeninduspunktide võrk, vaid siin arendatakse aktiivselt ka online-teenuseid. Rahvusvaheliste maksesüsteemide VISA, MasterCard, Maestro, MIR ükskõik millise VF panga kaartide omanikud võivad teha online-ülekandeid, vahetada valuutat ja tasuda ükskõik millise Venemaa panga krediite veebis ja Koronapay makse süsteemi mobiilirakendustes.

Rahaliste vahendite ülekandeoperaator Koronapay  – RNKO „Platjožnõi Tsentr“ (ООО), VF KP litsents nr 3166-К, 14.04.2014.

 

Mustakivi Keskus

Mahtra 1, Tallinn

Avatud

E.- R. 10.00 – 20.00

L. - P. 10.00 – 17.00

(+372) 6008016

 

Vanalinn

Vana viru 11/Aia 5, Tallinn

Avatud

E.-R. 9.00 – 18.00

L.      10.00 -15.00

P. Suletud

(+372) 6008250

 

Stroomi Keskus

Tuulemaa 20A, Tallinn

Avatud

E.- P. 10.00 – 21.00

(+372) 6008012